Webové portály skupiny

Portály HMG:

CARSHOUSE.cz (www.carshouse.cz)

Portál CARSHOUSE.cz je zaměřený převážně na automobilový svět, motorky, techniku a vše, co se děje okolo. K portálu patří tištěný časopis a youtube kanál. V obsahu naleznete: novinky, autotesty, auta, motorky, pictorialy, fotoreporty a spoustu dalšího.

MENHOUSE.cz (www.menhouse.cz)

Portál MENHOUSE.cz je pánský luxusní portál zaměřený především na moderního muže. Naleznete zde vše od aut, motorek, hodinek, technických hraček, až po modelky, gastro i zajímavé akce.

LUXURYHOUSE.cz (www.luxuryhouse.cz)

Portál LUXURYHOUSE.cz se zaměřuje převážně na ŽENY. Naleznete zde novinky ze světa módy, hodinek, šperků, kabelek, bot, celebrit, cestování, beauty a relaxu, gastra, fotoreportů z akcí, soutěže a spousty dalších věcí.

HOUSEHOUSE.cz (www.househouse.cz)

Portál HOUSEHOUSE.cz je lifestylový magazín o bydlení. Naleznete zde vše pro stavbu, rekonstrukci a design. Dále nabídku nového bydlení, residencí a pozemků. Tipy a inspirace pro váš dům i zahradu.

GASTROHOUSE.cz (www.gastrohouse.cz)

Portál GASTROHOUSE.cz je zaměřený na moderní gastronomii. Naleznete zde informace o nových potravinách, degustace, recepty, akce, videa a spousta dobrých nápadu na dobré jídlo. Můžete si zasoutěžit o zajímavé produkty nebo služby.

CINEMAHOUSE.cz (www.cinemahouse.cz)

Portál CINEMAHOUSE.cz je o filmových novinkách. Naleznete zde informace o nových filmech, trailerech, DVD/BV, recenzích a spousty dalších novinek ze světa filmu. Můžete si zasoutěžit o filmová DVD a merchandising.

CELEBRITYHOUSE.cz (www.celebrityhouse.cz)

Portál o hvězdách i hvězdičkách v českém showbyznysu.

NICEMAGAZINE.cz (www.nicemagazine.cz)

Portál NICEMAGAZINE.cz je lifestylový magazín zaměřený na muže i ženy. Je univerzální svým obsahem, aby pokryl co největší skupinu čtenářů. Najdete zde rubriky, jako móda, technika, bydlení, gastro, kino, TV, kalendář akci a spousty dalších zajímavých informací.

GOLFMAGAZINE.cz  (www.golfmagazine.cz)

Připravujeme nový portál plný golfu…

INSPIROVANIKRASOU.cz (www.inspirovanikrasou.cz)

Lifestylový portál Inspirovanikrasou.cz je komunitní server, který je dobrým průvodcem ve světě módy, modelingu a módních trendů. Možnost přihlásit se a vytvořit si tak vlastní prezentaci ZDARMA má každý, ať už je modelka, model, návrhář, vizážista, fotograf, kadeřník nebo agentura. Mimo prezentace na portálu najdete kalendář akcí nejen v ČR, ale i v zahraniční, fotoreporty z proběhlých akcí, galerii nových trendů a kolekcí, fotobanku, zakázkový list, kde si najdete svou práci nebo naopak zadáte informace o tom, koho potřebujete. Je tu možnost zhlédnout a ohodnotit fotografie modelů a fotografů a zároveň se dozvědět nejžhavější novinky ze světa módy, trendů a kosmetiky v INSPIRACI.

LUXUSNIPLAZE.cz (www.luxusniplaze.cz)

Portál LUXUSNIPLAZE.cz je převážně o cestování, resortech, dovolených, plážích, destinacích, tipech na letenky, zajímavých poznávacích zájezdů. Naleznete zde spousty tipů na hotely, cestovní kanceláře a letecké společnosti.

SEFREDAKTORZAVOLANTEM.cz (www.sefredaktorzavolantem.cz)

Portál ŠéfredaktorZaVolantem.cz je nový osobní blog „motoristického novináře“ Ivo Mikoláška a jeho pohledu na svět automobilů.

 

Připravujeme nové portály:

RUNHOUSE.cz  (portál o běhání a zdravém životním stylu)

PODCASTHOUSE.cz (portál plný zajímavých podcastů)

WOMENHOUSE.cz (portál pro ženy)

WATCHHOUSE.cz  (portál o hodinkách a doplňcích)

BEACHHOUSE.cz (portál o exkluzivních plážích)

HOTELHOUSE.cz ( portál o hotelech z celého světa)

KIDSHOUSE.cz (portál pro děti)

MODAHOUSE.cz  (portál o módních trendech)

GLAMOURHOUSE.cz  (portál o modelkách a focení)

ROZHOVORYZAVOLANTEM.cz (portál s videorozhovory z testovaných aut)