Webové portály skupiny

Portály HMG:

 

CARSHOUSE.cz ( www.carshouse.cz )

Portál CARSHOUSE.cz je zaměřený převážně na automobilový svět, motorky, techniku a vše, co se děje okolo. K portálu patří tištěný časopis a youtube kanál. V obsahu naleznete: novinky, autotesty, auta, motorky, pictorialy, fotoreporty a spoustu dalšího.

MENHOUSE.cz ( www.menhouse.cz )

Portál MENHOUSE.cz je pánský luxusní portál zaměřený především na moderního muže. Naleznete zde vše od aut, motorek, hodinek, technických hraček, až po modelky, gastro i zajímavé akce.

LUXURYHOUSE.cz ( www.luxuryhouse.cz )

Portál LUXURYHOUSE.cz se zaměřuje převážně na ŽENY. Naleznete zde novinky ze světa módy, hodinek, šperků, kabelek, bot, celebrit, cestování, beauty a relaxu, gastra, fotoreportů z akcí, soutěže a spousty dalších věcí.

HOUSEHOUSE.cz ( www.househouse.cz )

Portál HOUSEHOUSE.cz je lifestylový magazine o bydlení. Naleznete zde vše pro stavbu, rekonstrukci a design. Dále nabídku nového bydlení, residencí a pozemků. Tipy a inspirace pro váš dům i zahradu…

GASTROHOUSE.cz ( www.gastrohouse.cz )

Portál GASTROHOUSE.cz je zaměřený na moderní gastronomii. Naleznete zde informace o nových potravinách, degustace, recepty, akce, videa a spousta dobrých nápadu na dobré jídlo. Můžete si zasoutěžit o zajímavé produkty a nebo služby.

NICEMAGAZINE.cz ( www.nicemagazine.cz )

Portál NICEMAGAZINE.cz je lifestylový magazine zaměřený na muže i ženy. Je univerzální svým obsahem, aby pokryl co největší skupinu čtenářů. Každý týden se na něm soutěží o zajímavé ceny. Najdete zde rubriky, jako móda, technika, bydlení, gastro, kino, tv, kalendář akci a spousty dalších zajímavých informací.

INSPIROVANIKRASOU.cz ( www.inspirovanikrasou.cz )

Lifestylový portál Inspirovanikrasou.cz je komunitní server, který je dobrým průvodcem ve světě módy, modelingu a módních trendů. ožnost přihlásit se a vytvořit si tak vlastní prezentaci ZDARMA má každý, ať už je modelka, model, návrhář, vizážista, fotograf, kadeřník nebo agentura. Mimo prezentace na portálu najdete kalendář akcí nejen v ČR, ale i v zahraniční, fotoreporty z akcí proběhlých, galerii nových trendů a kolekcí, fotobanku, zakázkový list, kde si najdete svou práci, nebo naopak zadáte informace o tom, koho potřebujete. Je tu možnost shlédnout a ohodnotit fotografie modelů a fotografů a zároveň se dozvědět nejžhavější novinky ze světa módy, trendů a kosmetiky v INSPIRACI.

LUXUSNIPLAZE.cz ( www.luxusniplaze.cz )

Portál LUXUSNIPLAZE.cz je převážně o cestování, resortech, dovolených, plážích, destinacích, tipech na letenky, zajímavých poznávacích zájezdů. Naleznete zde spousty tipů na hotely, cestovky a letecké společnosti.

SEFREDAKTORZAVOLANTEM.cz ( www.sefredaktorzavolantem.cz )

Portál ŠéfredaktorZaVolantem.cz je nový osobní blog „motoristického novináře“ Ivo Mikoláška a jeho pohledu na svět automobilů.

 

Připravujeme nové portály:

CINEMAHOUSE.cz  ( portál o filmových novinkách )

WATCHHOUSE.cz  ( portál o hodinkách a doplňcích )

RUNHOUSE.cz  ( portál o běhání a zdravém životním stylu )

MODAHOUSE.cz  ( portál o módních trendech )

GLAMOURHOUSE.cz  ( portál o modelkách a focení )